Berese Krepash Sokany SP 5208

2,990 L

In stock

Përshkrim
Sokany SP 5208
Menyra e shpejte dhe me e thjeshte per te bere krepat, mjafton qe ta ngjyeni beresen sinbo ne pjaten qe keni pergatitur me brumin per te bere krepat me pas e ktheni ne anen tjeter dhe gjithcka eshte gati.
Fuqia: 650W
Madhësia e pllakes: 20 cm
Përmasat: 420 x 200 x 50 mm
Material: Plastik
Veshje jo-ngjitese

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Berese Krepash Sokany SP 5208

2,990 L

Add to Cart