Tenxhere / Friteze me veshje guri 24 cm

1,090 L

In stock

SKU: EC-200620-343 Categories: , ,

Përshkrim
Tenxhere dhe Friteze Stir/Fry pan
Diametri i tenxheres 24 cm
Me rrjete qe mund ta perdorni si tenxhere dhe friteze.
Kapak qelqi.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Tenxhere / Friteze me veshje guri 24 cm

1,090 L

Add to Cart