Berese Krepash Elektrike Ariete 183

49,903,990 L

In stock

SKU: EC-200620-313 Categories: , ,

Përshkrim
Berese Krepash Elektrike
Marka: Ariete.
Model: 183
Pllakë elektrike e sheshtë me dizajn të cilësisë së mirë për të gatuar krepa, pancakes, pita lehtë dhe në një mënyrë shumë të thjeshtë.
Lehtë për t’u përdorur, forma kompakte, dizajn ekskluziv.
Fuqia 1000W
Pjatë jo-ngjitëse

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Berese Krepash Elektrike Ariete 183

49,903,990 L

Add to Cart