Toster Ariete 2ne1

4,990 L

In stock

SKU: EC-200620-308 Categories: , ,

Përshkrim
Toster Ariete 2ne1
Model: 185.
E lehtë dhe e shpejtë: dy hamburgerë të shijshëm, gati në më pak se 5 minuta.
Dy pjata tosteri në një produkt do t’ju lejojë të ngrohni bukën dhe të përgatitni burgers në të njëjtën kohë.
Fuqia 1200W

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu