Friteze Sokany AK-8001

6,990 L

In stock

SKU: EC-200620-588 Categories: ,

Përshkrim
Ushqimi i shëndetshëm me Fritezen SOKANY Ak-8001.
Tani mund të shijoni të gjitha ushqimet e skuqura pa vaj dhe pa yndyrna.
Tani ju dhe familja juaj mund të hani ushqime të shëndetshme pa hequr dorë nga ushqimi juaj i preferuar i skuqur.
SOKANY Ak-8001 gatuan në mënyrë të veçantë me avull.
Me kontrollin e temperaturës së rregullueshme prej 200 ° C të termostatit që përfshin edhe kohen qe ju të jeni te sigurt se ushqimi juaj do të gatuhet shpejt dhe lehtë.
Ju mund të kurseni deri në 50% të kohës dhe energjisë në krahasim me friteza te tjera tradicionale.
Pa tym dhe pa aromë kur skuqni me ajër.
Fryerja e ajrit Ak-8001 gjithashtu vjen me një mbrojtje mbinxehjeje për të siguruar që ushqimi juaj të gatuhet në përsosmëri dhe jo të digjet.
Fuqia 1300 W.
Tensioni 220-240V
Frekuenca 50-60Hz.
Tani shijoni ushqimet e shijshme të skuqura dhe merrni SOKANY Ak-8001.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Friteze Sokany AK-8001

6,990 L

Add to Cart