Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

19,901,490 L

In stock

SKU: EC-200620-359 Categories: ,

Përshkrim
Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster
Pastroni me shpejt dhe me lehte me Hurricane Spin Duster
Spin Duster është nje fshese portative që përdoret për të hequr pluhurin si një magnet.
Ajo përmban mijera fije te holla qe mund te perdorni dhe ne hapesira te vogla.
Pastron thellë në qoshet.
Kjo është mënyra më e lehtë për të hequr pluhurin ne shtëpinë tuaj.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

19,901,490 L

Add to Cart