Toster per Hot Dog Ariete 186

4,990 L

In stock

SKU: EC-200620-312 Categories: , ,

Përshkrim
Toster per Hot Dog
Marka: Ariete
Model: 186
I shpejtë dhe i lehtë, në pak minuta do të pergatisni nje Hot Dog të ngrohtë.
Dalja automatike në fund të gatimit
5 nivele gatimi dhe funksioni i ndalimit
Tabaka për pastrim të lehtë

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Toster per Hot Dog Ariete 186

4,990 L

Add to Cart