Zgare elektrike Sonifer SF-8074

3,990 L

In stock

SKU: EC-200620-523 Categories: , ,

Përshkrim
Zgjedhja ideale per nje dreke ose darke te shendetshem.
Ruani shijen 100% natyrale te ushqimeve.
Gatuani shumllojshmeri ushqimesh fal ndarjeve qe ju ofron zgara.
Material cilesore dhe nuk ngjit ushqimin tuaj.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Zgare elektrike Sonifer SF-8074

3,990 L

Add to Cart