Zierese perimesh me avull Ariete 911

4,990 L

In stock

SKU: EC-200620-316 Categories: , ,

Përshkrim
Zierese perimesh me avull
Marka: Ariete.
Model: 911
Zieresja e avullit Ariete është ideale për avullimin e peshkut, orizit, mishit, vezëve dhe perimeve, duke mbajtur shijen e tyre të pasur dhe intensive dhe duke shmangur humbjen e lëndëve ushqyese, siç janë vitaminat dhe substancat minerale.
Pajisur me 3 kate dhe një orë me kohë 60 minuta, avullore mund të ruhet lehtë dhe është gati për t’u përdorur.
Fuqia 800 W
Kapaciteti 9 L
Tregues i nivelit të dukshëm të ujit
Mbushja e ujit gjatë procesit të avullimit
Projektuar posaçërisht për mish, peshk, perime, vezë dhe oriz.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Zierese perimesh me avull Ariete 911

4,990 L

Add to Cart