Xhezve elektrike Sonifer SF-3523

1,790 L

In stock

SKU: EC-200620-139 Categories: , ,

Përshkrim
Xhezve elektrike Sonifer qe mund ta perdorni per te bere kafe turke ose te bere qumeshtin kremoz.
Dizajn çeliku inox
Tensioni: 220 V ~ 240 V
Fuqia: 800 W
Me pjese elektrike te levizshme.
Hidhni qumeshtin ne xhezve dhe ne pak sekonda ai do te behet kremoz

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Xhezve elektrike Sonifer SF-3523

1,790 L

Add to Cart