Ngrohese ushqimi NUK Thermo Express Plus

7,990 L

In stock

Përshkrim
Ngrohese ushqimi  NUK Thermo Express Plus…
Ngrohni ushqimin e foshnjes tuaj me shpejtesi dhe butesi marramendese ne 90 sekonta.
Perfshine kabullin dhe pershtatesin te makines per lehtesi dhe fleksibilitet gjate udhetimit.
Me ane te butonit ‘home’ dhe ‘car’ ju percaktoni funksioni qe deshironi te beni.
Perdoret me lehtesi pasi tregon fazen e ngrohjes se ushqimit dhe caktivizohet automatikisht kur mbaron procesi.
I pershtatshem per te gjitha kavanozat apo shishet  standarte si qelqi dhe  plastike.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Vendmbajtëse

Ngrohese ushqimi NUK Thermo Express Plus

7,990 L

Add to Cart