Makineri per berjen e kosit Ariete 617

3,490 L

In stock

SKU: EC-200620-317 Categories: , ,

Përshkrim
Makineri per berjen e kosit.
Marka: Ariete.
Model: 617
Pajisja eshte me 7 kavanoza qelqi me kapak që lejojnë të bëjnë 7 shije të ndryshme të kosit.
Fuqia 20 W
Butoni i ndezjes / fikjes
Lehtë për t’u çmontuar dhe pastruar

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Makineri per berjen e kosit Ariete 617

3,490 L

Add to Cart