Grirese Akulli Ariete 78

4,990 L

In stock

SKU: EC-200620-306 Categories: , ,

Përshkrim
Grirese Akulli
Marka: Ariete
Model: 78
Përgatitni pije të freskëta në pak sekonda.
Vendoseni akullin në kube dhe grijeni ne copa te imeta.
Fuqia 30 W.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Grirese Akulli Ariete 78

4,990 L

Add to Cart