Kamera pergjimi ne Ore Tavoline me Wifi

12,990 L

In stock

Categories: ,

Përshkrim

Kamera e Fshehte ne Ore Tavoline.
Kjo ore tavoline eshte nje produkt i cili mund te beje fotografi dhe te rregjistroje video te nje cilesie mjaft te mire.
Teper e thjeshte per tu montuar.
Video Formati eshte ASF/AVI dhe video format AVI.
Bateria mban deri ne 3 ore pune.
Suporton karte memorie micro TF
Gjithashtu Ora Kamer eshte me Wifi qe mund te beni lidhjen me smartphonin tuaj dhe mund te kontrolloni ambjentin ne kohe reale.
Suporton format video me Rezolucion, 1280 x 720, 640 x 480, 320 x 240 pixels

Kapaciteti i Baterise: 1500mAh
Kompatibel: IOS, Android, Windows

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kamera pergjimi ne Ore Tavoline me Wifi

12,990 L

Add to Cart