Shtrydhese frutash Sonifer SF-5515

8,990 L

In stock

SKU: EC-200620-344 Categories: , ,

Përshkrim
Shtrydhese frutash Sonifer
Model: SF-5515
Material çelik inox dhe plastike
Ekrani LCD, rregullimi i shpejtësisë manuale, me 5 nivele shpejtësie.
Tensioni 220-240v
Fuqia 800W
Shpejtësia e rrotullimit është 15000 rpm

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Shtrydhese frutash Sonifer SF-5515

8,990 L

Add to Cart