Pajisje per berjen e japrakeve

890 L1,490 L (-40%)

In stock

SKU: EC-200620-228 Categories: , ,

Përshkrim
Makineri per mbeshtjelljen e shpejte te japrakeve, byreckave, sushi, role te mbushura.
Mjaft e shpejte dhe pa lodhje.
Material plastike e qendrueshme qe fiksohet dhe nuk leviz.
Shume e thjesht dhe praktike per tu perdorur e pastruar.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Pajisje per berjen e japrakeve

890 L1,490 L (-40%)

Add to Cart