Zgare dhe Toster Russell Hobbs 23450-56

10,990 L

In stock

SKU: EC-200620-355 Categories: , ,

Përshkrim
Zgare dhe Toster Russell Hobbs.
Model: 23450-56
Me 2 ane te ndryshme qe mund ta perdorni sipas deshires.
Të dyja pjesët kanë kontroll të pavarur të temperaturës, kështu që ju mund të njëjtën kohë lloje të ndryshme të ushqimit.
Sipërfaqe jo-ngjit dhe i madh per pergatitjen në 10 racione.

Specifikimet:
Tiganisje dhe pjekje në të njëjtën kohë
Dy cilësime të pavarura të temperaturës
Pastrim i thjeshtë
Sipërfaqet e pjekjes së padëshirueshme
Konsumi i energjisë: 2200 Watt

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Zgare dhe Toster Russell Hobbs 23450-56

10,990 L

Add to Cart