Mbajtese kepucesh 10 kate

1,990 L

In stock

SKU: EC-200620-360 Categories: ,

Përshkrim
Mbajtese kepucesh
Peshe e lehte dhe e levizshme
Ndihmoni të ruani hapësirën ne shtepi
Me 10 rafte qe mund te mbani deri në 30 palë këpucë
Madhësia e produktit: Gjatësia 55 cm x Gjerësia 17 cm x Latësia 142 cm

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Mbajtese kepucesh 10 kate

1,990 L

Add to Cart