Boks me Bluetooth XN-C11

2,190 L

In stock

SKU: EC-200620-837 Categories: ,

Përshkrim
Boks me Bluetooth XN-C11
Përpunim audio me cilësi të lartë A2DP V1.2
Distanca e transmetimit prej më shumë se 10M
Versioni i Bluetooth: V4.0
Me USB dhe TF Karte
Fuqia e vlerësuar 40Hz-20KHz
Fuqia e altoparlantit: 4Ω 5W
Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
Madhësia e boksit: 10 * 10 * 13 cm
Pesha : 490g.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me Bluetooth XN-C11

2,190 L

Add to Cart