Ore dore dhe Boks me bluetooth B90

1,990 L

In stock

SKU: EC-200620-366 Categories: , ,

Përshkrim
Ore dore dhe boks me bluetooth.
Model: B90
Karakteristikat kryesore:
Një altoparlant i integruar ne ore me fuqi 3W.
FM Radio qe mund të dëgjoni radion ndërsa bëni sporte.
TF Card mbështetje për të degjuar muzikën tuaj të pelqyer.
Memoria e jashtme deri në 32GB
Kapaciteti i baterise 400mAh

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Ore dore dhe Boks me bluetooth B90

1,990 L

Add to Cart