Android Tv Box X96 mini 2/16GB

3,690 L4,900 L (-25%)

In stock

SKU: EC-200620-361 Categories: , ,

Përshkrim
Android TV Box X96 Mini
Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.
Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.
Sistem Android 7.1.2
Rezolucionit 2160 p
Lidhej me internet me fishe dhe me Wifi
RAM 2GB DDR3
Memorja te brendshme 16GB.

Karte Memorie 16gb micro sd 10 mb/s

Marka : Micro sd HC
Kapaciteti i memories: 16 GB
Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.
Micro sd HC siguron shpejtësi me transferim deri në 10MB/s.
Kjo kartë ka shpejtësine për regjistrimin dhe shikimin e videove Full HD.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Android Tv Box X96 mini 2/16GB

3,690 L4,900 L (-25%)

Add to Cart