Smartwatch Bracelet Z7

3,490 L

In stock

SKU: EC-200620-147 Categories: ,

Përshkrim
Per nje monitorim sa me te detajuar te funksioneve te trupit tuaj gjate gjithe kohes, ky produkt eshte ideal per ju. Qendron mire ne kycin e dores dhe kombinon me cdo veshje.
📩 Cdo njoftim qe mund te vije ne telefon, vjen automatikisht dhe tek ora e shoqeruar me dridhje
🔸️ Monitoron kohen gjate te ciles fleni
🔸️ Ekran HD 0.96 inch
🔸️ Mat rrahjet e zemres dhe tensionin e gjakut
🔸️ Lidheni oren me celularin dhe mund te kontrolloni kameren e celularit nepermjet ores
🔸️ E pershtatshme per te monitoruar aktivitet fizike te ndryshme
🔸️ Rezistent ndaj ujit

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Smartwatch Bracelet Z7

3,490 L

Add to Cart