Nderlidhes Celular – TV Chromecast 4K

3,490 L

In stock

SKU: EC-200620-858 Categories: ,

Përshkrim
Nderlidhese e Smartphonit tuaj me TV
Nje pajisje shume funksionale qe ju mund te shikoni ne televizorin tuaj ate cfar shikoni ne celular, tablet apo laptop.
Rezolucion Full HD 1080P.
Lidhje me Wifi, nuk keni nevoje qe te perdorni kabull.
Shikoni filma luani lojra ne televizorin tuaj.
Pajisja Chromecast vendoset ne porten HDMI te televizorit tuaj dhe ju mundeson te shikoni te gjithe filmat e preferuara apo programet me nje super cilesi.
Nje menyre me e mire per kaluar videot, muziken apo lojrat nga Smrtphone juaj drejt e ne TV.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Nderlidhes Celular – TV Chromecast 4K

3,490 L

Add to Cart