Boks me Bluetooth JBL PULSE 3

3,490 L

In stock

SKU: EC-200620-829 Categories: ,

Përshkrim
Boks me Bluetooth LED me ngjyra të ndryshme dhe me nje ze te qarte.
Kohëzgjatja e baterisë: deri në 12 orë
Frekuencës: 65Hz – 20kHz
Fuqia: 20 W
Bluetooth: Po
Permasat gjerësia: 9.2 cm * thellësia: 9.2 cm* lartësia: 22.3 cm
Me një baterinë të integruar që mundëson mbushjen deri në 12 orë.
Pulse 3 gjithashtu përmban një altoparlant të zhurmës dhe echo-anulimit për telefonata të qarta.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me Bluetooth JBL PULSE 3

3,490 L

Add to Cart