Boks JBL Charge 2+ me Bluetooth

2,490 L

In stock

SKU: ESN-1138 Categories: ,

Përshkrim
Boks me Bluetooth JBL Charge 2+
Pesha 600g
Perdoret dhe si power bank per te karikuar Celularin.
Lidhet me te gjithe Celularet Android, Blackberry, iOS, Windows Compatibility Hardware Laptop.
Opsionet e lidhjes Aux, Bluetooth.
Specifikimet e audios Raporti i sinjalit ndaj zhurmës> 80 dB
Përmasat 79 x 185.2 x 79 mm
Frekuenca 75Hz – 20kHz
Madhësia e baterisë 3.7V, 6000mAh
Furnizimi me energji 5VDC
USB output: 5V 2.1A
Koha e ngarkimit të baterisë 4 orë
Prodhimi i energjisë 15W

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks JBL Charge 2+ me Bluetooth

2,490 L

Add to Cart