Boks me bluetooth G1189

1,490 L

In stock

SKU: EC-200620-143 Categories: ,

Përshkrim
Bluetooth: V4.0

Frekuenca: 150-1800HZ
Fuqia e prodhimit RMS 3W THD 10%
Gama e frekuences FM 87.5-108mhz

Bateria e integruar dhe e rikarikueshme 5V / 400mA
Speaker 1.58inches

Multi-funksionale:
-USB kartelë
-Radio FM.
-MP3

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me bluetooth G1189

1,490 L

Add to Cart