Boks me Bluetooth AWEI Y280

3,990 L

In stock

SKU: EC-200620-617 Categories: ,

Përshkrim
Boks me Bluetooth AWEI.
Super cilesi ne Audio.
Rezistent ndaj ujit.
Suporton USB dhe TF karte.
Mikrofoni i integruar, i ndjeshëm i lartë.
Dizajni portativ, me shirit të varur, ju mund ta mbani atë jashtë ose kur udhëtoni.
Mund ta perdorni dhe si bateri te jashtme per te karikur celularin.
Specifikimet e përgjithshme
Marka: Awei
Model: Y280
Pesha 2000g
Kapaciteti i baterisë 4000mAh 3.7V
Mbështetja e kartës TF (maksimumi deri në 32GB)
Versioni Bluetooth V4.2
Transmetimi 10-12m
Fuqia dalëse 8W * 2
Koha e karikimit 4 orë
Koha e bisedës 14 orë
Koha e muzikës 12 orë

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me Bluetooth AWEI Y280

3,990 L

Add to Cart