Boks me Bluetooth dhe drite LED AWEI L10

1,990 L

In stock

SKU: EC-200620-616 Categories: ,

Përshkrim
Boks me Bluetooth dhe drite LED AWEI L10.
Fuqia 2W
Versioni Bluetooth v4.2
Distanca e lidhjes deri në 10 metra ju lejon të luani muzikë nga distanca.
Drita USB LED
AWEI L10 ka dritat LED të mundësuar përmes një prizë USB ju mund ta përdorni atë për të lexuar.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me Bluetooth dhe drite LED AWEI L10

1,990 L

Add to Cart