Blender Zilan ZLN0504

4,490 L

In stock

Përshkrim
Blender smoothies Zilan ZLN-0504
Fuqia 350 W
Me 3 gota 600ml, 600ml dhe 300ml
Blender për Smoothies Zilan është mjet ideal që do të ju ndihmojë të përmbushur smoothies më të shijshme dhe të shëndetshme.
Thika çeliku
Niveli i zhurmës: 85 dB
Tensioni : 220-240V
Frekuenca 50 / 60Hz.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Blender Zilan ZLN0504

4,490 L

Add to Cart