Android Tv Box StrideBox Z1 Pro.

15,990 L

In stock

SKU: EC-200620-850 Categories: ,

Përshkrim

Stridebox Z1 PRO, me një dizajn mjaft të thjeshtë dhe që përfshin si thelbin e njohur me procesor Quad Core Amlogic S905X SoC.
Rezoluta 4K.
Fuqi maksimale prej 40w me 2 altoparlantë.

Specifikime te pergjithshme:

Procesor ARM Cortex-A53 me 64bit, 1.5 GHz
GPU ARM Mali-450mp5.
RAM 2GB
Memorie 16GB
WiFi
Bluetooth 4.1.
2 porta USB 2.0 në anën e pasme, një HDMI 2.0a, një port 10/100 dhe një hyrje audio.
Sistemi operativ është Android 7.1 dhe ne gjithashtu kemi një telekomandë IR mes aksesorëve të përfshirë.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Android Tv Box StrideBox Z1 Pro.

15,990 L

Add to Cart