Termus elektrik per makine 7.5 Litra

44,903,490 L

In stock

SKU: EC-200620-686 Categories: , ,

Përshkrim
Termus per makine me kapacitet 7.5 litra per ngrohje dhe ftohje.
Fuqia: 35 W
Tensioni 12 V
Temperatura e ftohjes deri në 15 ° C
Temperatura maksimale e ngrohjes deri ne 65 ° C

Ideal per tu marre me vete ne udhetime.

Permasat: 32.5x18x27 cm

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Termus elektrik per makine 7.5 Litra

44,903,490 L

Add to Cart