Tende Projektori PSM-118 213 x 213

10,990 L

In stock

SKU: EC-200620-597 Categories: ,

Përshkrim
Mekanizmi rrotullues i tendesdhe frena automatike mundësojnë hapjen dhe mbylljen.
Madhësia e ekranit: 118 “/ 213 x 213 cm

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Tende Projektori PSM-118 213 x 213

10,990 L

Add to Cart