Smartwatch M4

1,490 L

In stock

SKU: EC-200620-132 Categories: ,

Përshkrim

I papërshkueshëm nga uji: IP67
Madhësia e ekranit: 0.86 inç.
Koha e karikimit : 2 orë.
Metoda e karikimit : USB.
Bateria: 80mAh Polymer Lithium-ion.
Kompatibel per Android dhe IOS.
Pajtueshmëria: Android iOS – Apple.
Gjuha: Anglisht.
Lloji: Në përdorim në shtëpi të jashtme të papërshkueshëm nga uji me dore.
Mund te perdoret nga meshkuj, femra dhe te moshuar.
Funksionet: ora e alarmit, kujtesa e thirrjes, matja e kalorive, kamera e celularit, data, rregjistrimi në distancë, menaxhimi i gjumit, SMS etj.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu