Bokse Trust 2.1 100W

9,990 L

In stock

SKU: EC-200620-665 Categories: ,

Përshkrim
Fuqia maksimale 100 W (50 W RMS)
Dizajn i fuqishëm, subwoofer druri.
Tingull me cilësi të lartë me bas thellë
Sasia dhe kontrolli i basit.
Përdorni me kompjuter, tabletë, telefon, televizor, DVD, MP3 ose pajisje të tjera audio.
Fuqia është një sistem 2.1 sistemesh altoparlantësh.
Bokset janë rreth 200mm në lartësi.
Bokset janë një ngjyrë të errët të drurit dhe skajet e sheshtë.
E perbere me një rrotë kontrolli që mund të përdoret për të rregulluar tonin dhe volumin, me një lidhje 3.5mm të shtuar në të.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Bokse Trust 2.1 100W

9,990 L

Add to Cart