Bokse Trust Avora 2.1 Subwoofer

3,490 L

In stock

SKU: EC-200620-667 Categories: ,

Përshkrim
Fuqia maksimale 18W (9W RMS)
Madhësia kompakte
Subwoofer me kontrollin e volumit dhe basit në panelin anësor.
USB
Marke Trust
Model Avora 2.1; 20442
Subwoofer: Po

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Bokse Trust Avora 2.1 Subwoofer

3,490 L

Add to Cart