Boks/Mikrofon Q7 me bluetooth

1,990 L

In stock

SKU: EC-200620-108 Categories: ,

Përshkrim

▫️Lidhet me bluetooth , fish aux , dhe karte memorie

▫️Kendoni kenget tuaja te preferuara

▫️Mjaft i thjeshte dhe praktik

▫️Funksionon me karikim

Informacion shtesë

Peshë 0.3 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks/Mikrofon Q7 me bluetooth

1,990 L

Add to Cart