Boks me Bluetooth me drite LED + telekomande

2,990 L

In stock

SKU: ESN-1150 Categories: ,

Përshkrim
Lidhja e telefonit me boksin dhe lidhja e llambës.
Bluetooth me celular për të degjuar muzikë, me kontrollin e largët për të kontrolluar ngjyrën e dritës.
Versioni i Bluetooth: V3.0
Distanca e transmetimit: 10m.
Fuqia 6W
Tensioni  AC 100-240V

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me Bluetooth me drite LED + telekomande

2,990 L

Add to Cart