Biciklete 14/ 16 per femije

9,490 L

In stock

Categories: ,

Përshkrim
Biciklete per femije……

Biciklete 14/16
E pershtatshme per femije nga 4 ne 8 vjec /5 ne 10 vjec.
Me 2-rrota ndihmese.
Goma llastiku me fryrje.
Me zile.
Paisur me frena para dhe pas.
Kosh per te mbajtur gjera te ndryshme.
Pedale te rehatshme dhe jo te reshqitshme.
Shala ( ulesja) mund te ulet dhe ngrihet qe lartesine qe juve ju duhet.
Skelet alumini.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Biciklete 14/ 16 per femije

9,490 L

Add to Cart