Biciklete 12” per femije

6,490 L

In stock

SKU: EC-200620-583 Categories: ,

Përshkrim

Biciklete 12”
Goma llastiku me fryrje.
Me zile.
Paisur me frena para dhe pas.
Pedale te rehatshme dhe jo te reshqitshme.
Shala ( ulesja) mund te ulet dhe ngrihet ne lartesine qe juve ju duhet.
Skelet alumini.
Me 2-rrota ndihmese.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Biciklete 12” per femije

6,490 L

Add to Cart