Android Tv Box Xiaomi

8,990 L

In stock

SKU: EC-200620-653 Categories: , ,

Përshkrim
Android Tv Box Origjinal Xiaomi Mi
Android Box TV Quad-core Cortex-A53
Android Tv Box 4K ju mbështet kontrollin e telekomandës që mund të plotësojë varietetet e kërkesave tuaja.
Ju mund të kapni shfaqjet tuaja të preferuara televizive, të luani lojëra, të shikoni lajmet ose të kaloni në radio.
Android Tv Box Mi gjithashtu mbështet Google Cast.
Karakteristikat kryesore:
● Ai funksionon në versionin te Android TV 6.0 i cili është i lehtë për të shijuar kohën tuaj të argëtimit.
● Një performancë e lartë e procesorit Quad-core Cortex-A53 CPU mund të luajë një gamë të gjerë lojrash.
● Një telekomandë zanore me Bluetooth
● Rezolucioni 4K H.265 VP9 do te shikoni ne Televizor, në kontrast, ngjyrë dhe qartësi të gjallë.
● HDMI 2.0 është një mënyrë më e shpejtë për të dërguar video dhe dalje audio në televizorin tuaj.
Markë: Xiaomi
Modeli: Mi Box
Lloji: TV Box
Sistemi: Android 6.0
Procesor: Cortex A53 Quad Core: 2.0GHz.
GPU: Mali-450
RAM: 2G DDR3
Memorie te brendshme: 8GB
Ngjyra: E zezë
Decoder Format: H.265
Formati video: 4K x 2K, H.264, H.265, VP9 Profile-2
Formati audio: DTS
WiFi
Ndërfaqja: AV, DC Power Port, HDMI, USB2.0
Përmbajtja e paketes: 1 x Xiaomi Mi TV Box Android, 1 x Remote Control, 1 x Adapterin e Energjisë
Garancia 3 muaj

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Android Tv Box Xiaomi

8,990 L

Add to Cart