Hekur rrobash Ariete 6235

2,990 L

In stock

SKU: EC-200620-21 Categories: , ,

Përshkrim
Hekur me Avull dhe pllake Qeramike Ariete
Model 6235
Garanci:24 Muaj
Fuqi 2000 W
Depozite 300 ml
Pllaka qeramike
Dimensionet : 285 x 120 x 135 mm

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Hekur rrobash Ariete 6235

2,990 L

Add to Cart