H96 Max 4GB 32GB Android Smart TV Box ne shitje

4,600 L5,800 L (-21%)

In stock

SKU: h96max-4-32gb Categories: ,

ANDROID TV BOX H96 MAX 4GB 32 GB MEMORJE

H96 Max Tv Box me Android jep nje pamje 3D, perfekte per te pare ne cilesi maksimale filmat dhe per te luajtur lojerat tuaja te preferuara.
4 here me cilesore se HD.
Pajisja eshte e vogel dhe praktike, gje qe ju mundeson ta merrni kudo me vete.

  • WIFI 2.4 – 5GHZ.
  • ANDROID 9.
  • 4GB RAM.
  • 32GB Memorie e brendshme.
  • Telekomande me INFRARED.

Mass.al – Dyqani juaj online ne Shqiperi dhe Kosove

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

h96 max ne shitje online me 4gb ram dhe 32 gb memorje te brendshme dyqan mass al

H96 Max 4GB 32GB Android Smart TV Box ne shitje

4,600 L5,800 L (-21%)

Add to Cart