Depilator Finishing Touch Flawless Women’s

1,990 L

In stock

SKU: EC-200620-549 Categories: , ,

Përshkrim
Depilator Finishing Touch Flawless Women’s

Heq pushin e fytyrës në çast dhe pa dhimbje nga lëkura.
Të sigurt në të gjitha zonat e ndjeshme.
Kërkon 1 bateri AA –
Ky produkt është pastrues autentik i përsosur i pushit.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Depilator Finishing Touch Flawless Women’s

1,990 L

Add to Cart