Dekoder Freesat GTT Android Tv Box dhe marres T2

10,990 L

In stock

SKU: EC-200620-690 Categories: ,

Përshkrim
Dekoder Freesat GTT 2 ne 1, Android TV Box dhe Marres Tokesor DVB-T2.
Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV dhe te gjitha kanalet qe kane kaluar ne formatin Digjital
Sistem Android 6.0
Procesor: Amlogic S905, 2.0GHz Quad Core.
RAM: 1 GB
Memorja e brendshme: 8GB
Frekuencat per marresin DVB-T2: VHF: 174~230MHz / UHF: 470~862MHz per DVB-T2 / 50~868MHz per DVB-C
Mund te lidhet me internetin nepermjet fishes LAN ose Wifi

Permasat e pajisjes: 110 x 130 x 30mm

Informacion shtesë

Peshë 0.4 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Dekoder Freesat GTT Android Tv Box dhe marres T2

10,990 L

Add to Cart