Boks me Bluetooth A10

1,590 L

In stock

Categories: ,

Përshkrim
Dizajn ne formë cilindrike metalike
Me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme
Mbështetje TF Card / FM radio
Me dritat LED
Fuqia : 3W
Frekuenca: 100Hz-20kHz
Battery: 400 mAh

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Boks me Bluetooth A10

1,590 L

Add to Cart