Berese kosi Ariete 621

2,490 L

In stock

SKU: EC-200620-464 Categories: , ,

Përshkrim
Zgjedhja eshte ne doren tuaj nese deshironi kos tradicional ose yogurt.
Kapaku i tejdukshem lejon te ruani kosin ne frigorifer per ta mbajtur
gjithmone gati dhe te fresket.
Fuqia: 40 watt
Kapaciteti: 1000 ml

Informacion shtesë

Peshë 0.2 g/kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Berese kosi Ariete 621

2,490 L

Add to Cart