Barbeque Elektrike

2,990 L

In stock

Përshkrim
Tani ju mund të gatuani Barbeque në shtëpine tuaj
Gatuani brinjë derri, salcice madje edhe karkaleca.
Gjithashtu mund te gatuani shishqebap duke bere përzierje e perimeve dhe copave proshutë.
Koha e duhur për të arritur temperaturën per 5 minuta
Koha gatim Barbecue: 10-15 minuta
Fuqia 1000W
Furnizimi me energji elektrike: 220-240V
Frekuenca 50Hz
Pesha: 2.2 kg
Madhësia: 40 x 21 cm
6 shkopa per te pergatitur

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Vendmbajtëse

Barbeque Elektrike

2,990 L

Add to Cart