Aroma difuzor/ llamp

1,490 L

In stock

SKU: EC-200620-373 Category:

Përshkrim
Aroma difuzor/ Llamp
Me nje dizenje modern dhe efekt te jashtezakonshem, hidhni brenda esence ( aromen tuaj te preferuar ) dhe vendoseni ne prize dhe per pak sekonta ju do te ndjeni aromen tuaj te preferuar qe do te ju fale qetesi dhe relaks.
Perdoreni cdo moment dhe cdo dite.
Jovetem kaq, por eshte e paisur edhe me drite led, me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht ose mund  te zgjidhni nje ngjyre qe te ndricoje vazhdimisht.
Siguri shtese: paisja fiket automatikisht  ku mbaron uji apo esenca.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Aroma difuzor/ llamp

1,490 L

Add to Cart