Antene Dhome per Tv HDTV

1,490 L

In stock

Category:

Përshkrim
Antene Televizori HDTV
Dizajni te vogel dhe praktik tërheq në sinjale nga të gjitha drejtimet
Merr kanale HD.
Me 3m kabllo të hollë
Ngjitet lehte ne metale apo xham
Nuk ka nevoje per instalim, thjesht vendoset fisha mbrapa.
Frekuenca: 470-862MHz
Impedancë e daljes: 75Ω
Raporti i Valës së Përhershme: ≤1.5

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Antene Dhome per Tv HDTV

1,490 L

Add to Cart