Android Tv Box GTMEDIA G1

5,990 L

In stock

SKU: EC-200620-691 Categories: ,

Përshkrim
Android TV Box GTMEDIA G1
Kjo pajisje ju lejon qe te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.
Mund te shkarkoni aplikacioni te ndryshme, mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online.
Sistem Android 6.0
Lidhej me internet me fishe dhe me Wifi
RAM 1GB DDR3
Memorja te brendshme 8GB.
Procesor Amlogic S905W up to 2.0 GHz, Quad core ARM Cortex-A53
Lidhje me internet me fishe dhe me Wifi
Permasat e produktit: 10.5 x 10.5 x 1.5 cm

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Android Tv Box GTMEDIA G1

5,990 L

Add to Cart